GreenOK PREMIUM Koncentrát huminových látek Pro pokojové a balkónové rostliny, 5ml

19 Kč
Cena bez DPH: 16 Kč
Výrobce: GreenOK
Kód: OK-20
Dostupnost: Skladem

OverView

Výživa pro pokojové rostliny a balkónové rostliny. Velmi koncentrovaný, biologicky aktivní rašelinový extrakt pro postřik a zálivku. Aktivátor růstu rostlin. Zvyšuje objem listů, poskytuje jasnější barvu listů a bohatší kvetení. Snižuje dopad nepříznivých podmínek růstu.


Použití (Zřeďte ve vodě a použijte k postřiku nebo zalévání pokojových rostlin, balkónových květin a jiných hrnkových rostlin. 5 ml. koncentrátu  zřeďte v 1 litry vody. Před použitím promíchejte. Postříkejte rostliny roztokem, dokud není povrch listů zcela navlhčen, nebo zalévejte, dokud půda v květináči nezvlhne: period vegetace – 1krát za 7-14 dní, mimo periodu vegetace– 1krát za měsíc.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci: Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud se dostane na látku, může zanechat odolné skvrny. Zabraňte kontaktu s očima a kůží. Při práci používejte ochranné rukavice. Nedovolte, aby se nezředěný produkt dostal do vodních ploch a životního prostředí. Abyste předešli nepříznivým účinkům na rostliny v místě úniku, zřeďte jej velkým množstvím vody (1:200). Malá množství v uzavřeném prostoru by měla být sbírána jakýmikoli ubrousky. Zbytky produktu opláchněte vodou. Velké množství absorbuje pískem nebo půdou. Produkt není těkavý. Zabraňte úniku, nevylévejte do kanalizace. Po práci si umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Podmínky skladováni: Výrobek neskladujte společně s potravinami nebo krmivem pro zvířata. Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunci. Skladovací teplota +4 °C až +30 °C

 

Doba použitelnosti: 5 let od data výroby při dodržení podmínek skladování

 

Číslo šarže a datum výroby: naleznete na obalu.


Pozor! Huminové látky máji vysokou biologickou aktivitu. Nepřekračujte doporučené aplikační dávky.

Druh balení
Láhev/kanystr 0.005l
Vlastnosti
Oblast použití pro balkonové rostliny
Určení pro fíkusy
Druh hnojiva NPK
Forma hnojiva kapalné
Typ hnojiva organicko-minerální
Hmotnost 0.005 kg
S humáty Ano
Vlastnosti 2
Oblast použití pokojové rostliny
Určení pro muškáty

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam