EM Klar univerzální osvěžovač vzduchu 1 l

148 Kč
Cena bez DPH: 122 Kč
Výrobce: Multikraft
Kód: MK-11701
Dostupnost: Skladem

OverView

EM Klar (EM Clear Active) univerzální osvěžovač vzduchu, který zcela přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy a zvyšuje energii v místnostech. 

  • Preventivní ochrana proti plísním
  • Zlepšuje vnitřní klima
  • Snižuje dopad škodlivých stavebních látek

EM Klar (EM Clear Active)  obsahuje kyselinu mléčnou a fotosyntetické bakterie, kvasinky a organický glukózový sirup.

Popis: EM Klar (EM Clear Active)  lze použít jako univerzální osvěžovač vzduchu do domácnosti i na cesty. Je výjimečně účinný proti prachu, plísním a sporám plísní a lze jej použít i jako prací přísadu. EM Klar (EM Clear Active)  je ideální pro rozprašování potravin a organického odpadu a také pomáhá zajistit lesklou srst domácích mazlíčků a omezuje nepříjemné pachy v podestýlkách pro kočky. Neobsahuje žádné přírodní esenciální oleje ani jiné esenciální oleje,EM Klar (EM Clear Active)  podporuje přirozenou pohodu, a proto je zvláště vhodný pro citlivé lidi.

EM Klar (EM Clear Active)  lze použít jako univerzální osvěžovač vzduchu do výběhů pro zvířata. Je ideální pro redukci zápachu ve výbězích pro zvířata nebo v podestýlkách pro kočky. EM Clear Active také pomáhá dodat mazlíčkům lesklou srst a osvěžuje místa na spaní.

Efektivní mikroorganismy mohou být použity různými způsoby při stavbě, restaurování a renovaci. Díky neutrální barvě se používá EM Klar (EM Clear Active) . Míchá se přímo se stavebními materiály, jako je beton, cement nebo malta, a lze jej také nastříkat na stěny. Dokáže snížit negativní účinky škodlivých látek, zlepšit pohodu v místnostech a zabránit tvorbě plísní.

Použití: Zlepšení klimatu v místnosti: 10-50 ml EM Klar Aktiv na 1L. Zřeďte vodou a nastříkejte.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:  Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nevdechujte sprej a mlhu. 

Podmínky skladováni: Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunci. Skladovací teplota +8 °C až +18 °C ne v lednici.

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství od InfoXgen.

Vlastnosti
Hmotnost 1 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam